O nás

Vítejte u nás!

Jsme mladá rodina, kterou tento hostinec natolik zasáhl do srdce, že jsme se rozhodli v létě r. 2018 opustit pohodlné zázemí velkoměsta a jít si plnit své životní sny do tohoto překrásného koutu naší republiky. Věříme, že podobný dojem budete mít i vy, kteří nás zde navštívíte.

Žijeme poměrně aktivní život – jóga, horolezectví, turistika, cestování, cyklistika a mnohé další koníčky vám budou dobrou počáteční inspirací k tomu, jak využít dobu pobytu u nás. Rádi vás nasměrujeme tam, kde to sami považujeme za výjimečné.

Snažíme se náš každodenní život postupně vést tak trochu jinak. Z toho důvodu zde neočekávejte žádné nejmodernější talíře, hrnce atd. Veškeré vybavení, které po našem nastěhování chybělo, jsme doplnili z různých lokálních bazarů, nejeden náš známý probral poklady na své půdě a my jim zde dali nový domov. Vznikla tak unikátní sbírka historických talířů, příborů, skleniček, obrazů po prababičkách …a my věříme, že vám o to víc budou dělat při vaší dovolené radost:-)

Vedle ubytování nabízíme také zapůjčení poměrně rozsáhlé literatury kolem mateřství, horolezectví, umění atd. Zapůjčujeme také zdarma náš porodní bazének těm, kteří chtějí tento zlomový moment prožít trochu jinak. Nově nabízíme také možnost objednat si přes na.scuk.cz/propastne regionální produkty od našich českých farmářů, ekodrogerii atd.

Budeme dělat vše pro to, aby se váš pobyt u nás stal něčím jedinečným a neopakovatelným 🙂