Radka a Marek Střižíkovi

 

Železný Brod 659
468 22  Železný Brod

info@hostinecvpropastnem.cz

+420 737 348 518

IČ: 04503937

Zapsána dle §71 odst.2 živnostenského zákona na příslušném úřadě: Městský úřad Železný Brod

 

O nás

Jsme mladá rodina, kterou tento hostinec natolik zasáhl do srdce, že jsme se rozhodli v létě r. 2018 opustit pohodlné zázemí velkoměsta a jít si plnit své životní sny do tohoto překrásného koutu naší republiky. Věříme, že podobný dojem budete mít i vy, kteří nás zde navštívíte.

Žijeme poměrně aktivní život – jóga, horolezectví, turistika, cestování, cyklistika a mnohé další koníčky vám budou dobrou počáteční inspirací k tomu, jak využít dobu pobytu u nás. Rádi vás nasměrujeme tam, kde to sami považujeme za výjimečné.

Snažíme se náš každodenní život postupně vést tak trochu jinak. Z toho důvodu zde neočekávejte žádné nejmodernější talíře, hrnce atd. Veškeré vybavení, které po našem nastěhování chybělo, jsme doplnili z různých lokálních bazarů, nejeden náš známý probral poklady na své půdě a my jim zde dali nový domov. Vznikla tak unikátní sbírka historických talířů, příborů, skleniček, obrazů po prababičkách …a my věříme, že vám o to víc budou dělat při vaší dovolené radost:-)

Vedle ubytování nabízíme také zapůjčení poměrně rozsáhlé literatury kolem mateřství, horolezectví, umění atd. Můžete si u nás objednat farmářské (nejen) regionální produkty http://www.natrh.com/. 90% drogerie v tomto domě je v non-toxic kvalitě, v našich pokojích pro hosty toto číslo stoupá ke 100%.

Budeme dělat vše pro to, aby se váš pobyt u nás stal něčím jedinečným a neopakovatelným 🙂